Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Gwarancja, Reklamacje, Zwroty

GWARANCJE
•    Wszystkie towary dostępne w www.BMSalononline.pl pochodzą z legalnego źródła, są oryginalne i posiadają gwarancję jakości producenta.
•    Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w sklepie w przypadku stwierdzenia w dostarczonym towarze:

- wad fabrycznych
- uszkodzeń mechanicznych powstałych w trakcie transportu
- niezgodności towaru z towarem zawartym w zamówieniu

W takim przypadku Klient powinien odesłać towar przesyłką pocztową na adres:
Beauty Management Sp. z o.o.
Ul. Zaborowska 15/13
01-462 Warszawa

Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę lub inny dokument powterdzajacy dokonanie zakupu oraz pisemne uzasadnienie reklamacji

Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
•    Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez Sklep przesyłki z reklamowanym towarem. W przypadku uznania reklamacji, towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów towaru), Klient otrzymuje równowartość ceny towaru lub za jego zgodą otrzymuje inny produkt o tej samej wartości. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji.
•    Nie stanowią podstawy reklamacji różnice w wyglądzie towarów dostarczonych z zamówionymi, oglądanymi na stronie internetowej sklepu, które to różnice mogą wynikać np. z innych ustawień (parametrów) monitora.

ZWROTY ZAKUPIONYCH TOWARÓW
Zgodnie z Ustawą z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. poz. 827) o ochronie niektórych praw konsumentów, masz prawo zrezygnować z produktu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

Do zwracanego produktu powinna zostać dołączona jest faktura/paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie zakupu w naszym sklepie i gwarancja oraz wypełniony formularz Zwrotu Zamówienia

Zwrot nastąpi do 14 dni roboczych.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl