Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
BMSalononline

BMSalononline został uruchomiony 1 kwietnia 2012r.

Znajdziesz tu produkty, proponowane przez Expertów do bezpiecznej i efektywnej pielęgnacji skóry w domu. Nasza oferta będzie się sukcesywnie powiększać, również o produkty, które mają wpływ na pielęgnację naszej skóry od wewnątrz.

Staramy się umożliwić naszym Klientkom/om dostęp do produktów wysokiej jakości, zgodnie ze standardami wyznaczonymi przez marki Partnerów.

Nie znalazłaś marki, która Cię interesuje? Napisz do nas, a skontaktujemy się z producentem lub dystrybutorem i postaramy się spełnić Twoje oczekiwania.

Obecnie sklepem opiekuje się firma Beauty Management Sp. z o.o. w Warszawie, ul. Zaborowska 15/13,  (KRS  pod numerem 0000660827, NIP 5223082486, REGON 366444680).

Na Państwa telefony i wiadomości e-mail odpowiadamy codziennie od 10.00 – 19.00.   Może się zdarzyć tak, że nie będziemy mogli prowadzić rozmowy telefonicznej. Prosimy o cierpliwość, oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe.

Życzymy udanych zakupów!

 

Na stronę sklepu dostaniesz się korzystając z adresu:                   Jesteś kosmetyczką? Skorzystaj z cen branżowych:

www.bmsalononline.pl                                                                            Klient branżowy

 


Shoper.pl

Nasz sklep postawiony jest na platformie Shoper.

Jeżeli chcesz założyć swój sklep na tej platformie,

to skorzystaj z poniższego kodu,

a otrzymasz dodatkowy miesiąc gratis.

Kod Shoper.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl