Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
VOL by VIS OLIVAE

VOL to skrót greckiej rodzinnej firmy VIS OLIVAE. Łacińskie słowo VIS oznacza moc, siłę, wigor, witalność.  Słowo OLIVAE z łacińskiego OLIVA oznacza „drzewo oliwne”. Te dwa słowa razem oznaczają „Moc Drzewa Oliwnego”, odnosząc się do istotnej roli tego błogosławionego drzewa w basenie Morza Śródziemnego, które pod względem energii i gospodarki było główną siłą napędową greckiej i szerszej cywilizacji śródziemnomorskiej.

Marka VOL znana jest z ręcznie wyrabianych luksusowych mydeł z oliwy z oliwek. Oliwa to nie byle jaka, bo pochodząca z greckiego regionu Kalamata, który słynie z najwyższej jakości oliwy i oliwek. 

 Vis Olivae produkuje mydło metodą zimnego procesu zmydlania. Mydło jest w całości wytwarzane ręcznie, od początku produkcji do końca. Na żadnym etapie nie ma automatyzacji przemysłowej w produkcji.

Mieszanie i wszelkie inne procesy są wykonywane w donicach ze stali nierdzewnej, a czyste mydło jest umieszczane w obojętnych silikonowych formach w celu utwardzenia. Cięcie również odbywa się ręcznie. Mydło dojrzewa w kontrolowanych pomieszczeniach o wilgotności i temperaturze, idealnie czyste i niedostępne dla fizycznych i chemicznych czynników uszkadzających.

Twórcy marki tworząc produkty opierają się na wiedzy, tradycji, jakości i szacunku do człowieka, i mają nadzieję, że niebawem Ty też spojrzysz na VOL jak na markę o doskonałej jakości. Mydła VOL nie zawierają parabenów, alkoholu, ani trujących chemikaliów. 

Mydła VOL są odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry, szczególnie wrażliwej i suchej. Co ważne, mogą je używać dzieci w każdym wieku i można je stosować do mycia całego ciała, również do twarzy. Ze względu na swe wyjątkowe nawilżające właściwości, można je stosować przy chorobach skóry takich jak wypryski, łuszczyca czy odleżyny. 

Mydła VOL nie są testowane na zwierzętach. Jest to oryginalny produkt grecki certyfikowany przez uznaną Międzynarodową Ekologiczną Jednostkę Certyfikującą IOAS. VOL posiada certyfikat Cosmos Natural.

VOL by Visolivae

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl