Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Pilniki Blazek Glass Antibactif®REWOLUCYJNE ROZWIĄZANIE W DZIEDZINIE PIELĘGNACJI PAZNOKCI

Powłoka Antibactif® została opracowana po latach badań i współpracy z ekspertami.
Opatentowana ochrona Antibactif® to utrwalona termicznie cienka warstwa, która pod wpływem promieniowania UV prowadzi do zniszczenia bakterii, grzybów i wirusów. Podstawowym składnikiem powłoki jest dwutlenek tytanu, który jest bardzo dobrym fotokatalizatorem. Dzięki niemu pod wpływem promieniowania ultrafioletowego (np. światła słonecznego) dochodzi do reakcji fotokatalitycznej, która niszczy bakterie, grzyby i wirusy. Dwutlenek tytanu cechuje się wysoką stabilnością i jest materiałem całkowicie nietoksycznym. Powłoka jest bardzo trwała i nie ulega zużyciu. 

Nagroda Beauty Premium 2015Produkty z powłoką Antibactif® polecane są szczególnie diabetykom, alergikom oraz osobom o małej odporności.

Szklany pilniczek Blažek Glass z powłoką Antibactif®  został doceniony i nagrodzony w prestiżowym konkursie Beauty Premium 2015!


Sposób użycia: Produkty z powłoką Antibactif® nie wymagają specjalnej obsługi lub nadmiernej ostrożności. Wystarczy je umyć strumieniem wody. Można je również sterylizować. Aby zwiększyć skuteczność powłoka antybakteryjna potrzebuje dostępu do promieni UV np. światła słonecznego.
Bezpieczeństwo: Produkty z powłoką Antibactif® są wykonane z hartowanego szkła (utwardzonego w wysokiej temperaturze), dzięki czemu są odporniejsze na uszkodzenia mechaniczne.

Ze względu na ogromną ilość wzorów pilniczków, prosimy poszczególne podane niżej traktować jako przykłady. Będziemy dokładać wszelkich starań, aby aktualizować dostępne pilniki, aczkolwiek każda dostawa skrywa nowości i może się tak zdarzyć, że konkretny zamówiony wzór będzie chwilowo niedostępny. Dlatego radzimy skupiać się na właściwej kategorii pilnika, który chcą Państwo zamówić.

Pilniki Antibactif®

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl