Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Biorąc pod uwagę zróżnicowane gusta oraz wysokie wymagania klientów, House of Glam wprowadza na rynek całkowicie bezpieczne dla zdrowia, eleganckie i jedyne w swoim rodzaju zapachowe świece modułowe. Świecę modułową tworzą ceramiczne krążki wypełnione naturalnymi woskami - pszczelim i sojowym - oraz przepięknymi, naturalnymi kompozycjami zapachowymi, które zachwycają swoją głębią i przenoszą użytkownika w zupełnie inny, aromatyczny świat świeżych kwiatów, wyrazistych przypraw i soczystych owoców.

Jak działają nasze modułowe świece zapachowe?

Dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji każdy krążek modułowej świecy zapachowej może być ustawiony bezpośrednio jeden na drugim, tworząc jednolitą świecę o wielu różnorodnych zapachach. Samodzielnie skomponowany produkt prezentuje się niezwykle elegancko i z łatwością dopasowuje się do aranżacji w każdym stylu, dopełniając ją i nadając jej luksusowego charakteru. Innowacyjność modułowych świec zapachowych opiera się jednak przede wszystkim na możliwości stworzenia indywidualnej, wyjątkowej kompozycji zapachowej, która najlepiej odpowiada osobistym preferencjom i najlepiej oddaje charakter danego wnętrza. Wskutek oddziaływania ciepła aromaty z poszczególnych krążków uwalniają się i przenikają, tworząc zapach jedyny w swoim rodzaju, czysty i urzekający. Co więcej, po wypaleniu pierwszego krążka, wystarczy przełożyć go na spód świecy, aby ta nadal prezentowała się estetycznie i spełniała swoją funkcję dekoracyjną. 

Nasze świece modułowe to nie tylko innowacja pod kątem dowolności tworzonych kompozycji zapachowych, ale także pełne bezpieczeństwo użytkowania, gdyż stosowane przez House of Glam woski to gwarancja czystości spalania potwierdzona badaniami. 

Jedna świeca to jeden moduł. Dobierz aromaty, które lubisz i ciesz się wyjątkową kolekcją aromatów w swoim wnętrzu!

Modułowa świeca zapachowa

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl