Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Suplementy diety Better YouBetterYou™ to innowacyjna marka zajmująca się zdrowiem naturalnym, specjalizującą się w suplementacji rosnącej liczby kluczowych składników odżywczych utraconych w wyniku radykalnie zmieniającej się diety i stylu życia. Produkty BetterYou™ wyróżniają się na rynku dzięki wyjątkowemu poziomowi jakości i skuteczności. Pasją producentów BetterYou™ jest znajdowanie składników, które są w 100% naturalne, które są dobrze wchłaniane i wykorzystywane przez organizm.
Suplementy BetterYou są odpowiednie dla osób stosujących dietę wegetariańską, wegańską, celiakię i diabetyków.
Marka BetterYou™ chętnie wspiera innowacyjne inisjatywy w zakresie przezskórnej terapii magnezowej, a także suplementacji podjęzykowej. Dzięki temu ma okazję współpracować z takimi instytucjami, jak: Uniwersytet w Cardiff, Uniwersytet w Sheffield, HFL Sports Science, Szpital św. Marka (Londyn), Klinika Medigo (Rumunia) i Magnesium Health Institute (Holandia). Kolejny projekt zakłada współpracę BetterYou z NHS w pierwszym na świecie badaniu klinicznym nad przezskórną magnezoterapią. 
Bezpieczeństwo produktów BetterYou™, poziomy zawartości i absorpcja składników czynnych są niezależnie testowane dla każdej wyprodukowanej linii. Dzięki solidnym badaniom naukowym produkty BetterYou™ należą do najskuteczniejszych na rynku.
Marka BetterYou™ została wielokrotnie nagradzana za innowacyjne rozwiązania dla nowoczesnej opieki zdrowotnej.

BetterYou

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl