- Sklep
- CIAŁO
- Wskazanie
- Skóra sucha
- Hudosil Hudsalva Maść do suchej skóry & pompka
Hudosil Hudsalva Maść do suchej skóry & pompka
Cena za szt.
Opis produktu
Hudosil Hudsalva Maść do suchej skóry wraz z pompką
Zapraszamy do odkrycia odżywczej maści Hudosil Hudsalva, stworzonej specjalnie dla skóry suchej i bardzo suchej. Ta wyjątkowa formuła, bogata w substancje nawilżające i natłuszczające, doskonale sprawdza się jako intensywna pielęgnacja dla skóry stóp i dłoni. Dzięki swojemu unikalnemu składowi oraz wysokiej jakości surowcom, maść pomogła wielu osobom borykającym się z problemami skórnymi.
Hudosil Hudsalva to także doskonały wybór dla osób cierpiących na bardzo suchą i zniszczoną skórę dłoni, szczególnie w trudnych warunkach zimowych. Jej wyjątkowo gęsta konsystencja sprawia, że jest wydajna, jednak zalecamy stosowanie niewielkiej ilości na raz. Dodatkowo, jest bezwonna, co sprawia, że jest komfortowa w użyciu.
Produkty Hudosil są rezultatem współpracy z wiodącymi szwedzkimi dermatologami i są produkowane w Szwecji.
Hudosil Hudsalva silnie natłuszcza i nawilża skórę stóp i dłoni Idealna na okres jesienno-zimowy Chroni skórę przed nadmiernym przesuszeniem
Do codziennej pielęgnacji suchej i bardzo suchej skóry dłoni i stóp. Bogata formuła maści łagodzi podrażnienia, redukuje zaczerwienienia, eliminuje uczucie suchości i pielęgnuje suchą skórę, pozostawiając ją miękką i nawilżoną.
W składzie maści Hudosil Hudsalva znajdziemy:
- Glicerynę, która nawilża i wzmacnia barierę ochronną skóry
- Bisabolol, działający przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie, przyspieszający proces gojenia oraz koiący podrażnioną i wrażliwą skórę
- Alantoinę, nawilżającą, regenerującą, działającą przeciwzapalnie, kojąco i ściągająco
Sposób użycia:
Niewielką ilość maści nałożyć na suche partie skóry i delikatnie rozprowadzić. Można także stosować na suche i szorstkie miejsca, jak łokcie i kolana.
INCI: Aqua, Glycerin, Cetyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Methoxy PEG-22/Dodecyl Glycol Copolymer, Polysorbate 80, Stearyl Alcohol, Dimethicone, Steareth21, Dimethiconol, Phenoxyethanol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Bisabolol, Allantoin, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid.
Pojemność: 450ml plus pompka dostosowana do opakowania
Parametry
Bezpieczeństwo produktu
Powiązane produkty
Ma Bougie Naturalna Świeca do masażu Fleur d'Ambre
Ma Bougie Naturalna Świeca do masażu Ylang Ylang 200g
FUSHI Organic Sweet Almond Oil - Olej ze słodkich migdałów
Flagolie DETOX – mleczko myjące z ziemią okrzemkową
Hudosil Dusch & Badolja Olejek pod prysznic i do kąpieli
Flagolie UNIBALM ŁAgodzący balsam do ciała
Aktualności
Pękające pięty – przyczyny, okresowe nasilenia problemu i skuteczna pielęgnacja regenerująca
Przeczytaj całość
Dzień Babci i Dzień Dziadka – święto miłości, pamięci i prezentów od serca
Przeczytaj całość
Pielęgnacja dłoni i paznokci latem: ochrona, regeneracja i skuteczne składniki aktywne
Przeczytaj całość
Kolagen kolagenowi nierówny – czyli czy warto stosować kosmetyki kolagenowe?
Przeczytaj całość
Hiszpańska marka Nuggela & Sulé - nowa marka w naszym sklepie!
Przeczytaj całość